Systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych grafików.

Świetnie pamiętam jak na samym początku indywidualnej wymarzonej ścieżki zawodowej z niezależnej racy z własnego domu chciałem załatwiać wszystko samodzielnie. Traciłem długie godziny na nauce obrabiania video, zarządzaniu social media lecz zdecydowanie najwięcej swojego czasu spędzałem na zaprojektowaniu grafik, które i tak były co najwyżej poprawne. Po pewnym czasie znalazły się w mojej pracy dodatkowe środki i po raz 1-szy w swoim życiu zdecydowałem się zlecić projekt wizytówki. Przyzwyczaiłem się do załatwiania wszystkich swoich spraw samemu, zatem byłem sceptycznie do tego nastawiony. Zdziwiłem się gdy projekt mojej wizytówki został mi dostarczony w ten sam dzień, a jakość jego wykonania przerosła moje oczekiwania. Od tamtego czasu grafik komputerowy zyskał w moich oczach, a ja systematycznie korzystam z usług paru zaprzyjaźnionych grafików.

Zazwyczaj zlecam zwykłe logo do nowych produktów, wpisy na mediach społecznościowych albo grafiki na bloga. Korzyści z tego typu współpracy jest dużo lecz najistotniejsze dwie to na pewno oszczędność naszych nerwów a także czasu. Nie każdy z nas posiada wszak talent twórczy.

Znacznie lepiej jest wykorzystać nasze możliwości, a grafiki zlecić specjalistom. Jeżeli chodzi o ceny, to są całkiem przystępne. Zdecydowana większość grafików ustala swój cennik w zależności od złożoności zamówienia. Jedyne do czego mogę się przyczepić to czas wykonania takiego zlecenia, a raczej ilość zamówionych prac u grafika. Często jest tak iż termin wykonania zlecenia jest za kilka dni, a my potrzebujemy coś na już. Dlatego też w przypadku takiej współpracy jak najbardziej polecam współpracę z kilkoma grafikami.

Źródło: https://pogografika.pl/

Dodaj komentarz