Kupowanie ubrań

To, że znalazłeś idealną parę dżinsów, nie oznacza, że musisz je zakupić w sklepie. Jeżeli już nie posiadasz pewności, jak odszukać swój rozmiar a także kupić najlepszą jakość, istnieje łatwy sposób, ażeby się o tym przekonać.
Jeżeli już masz maszynę do szycia, chwyć nożyczki i natnij materiał po obu wortalach dżinsów, aż będzie wystarczająco luźny, żeby można go było zdjąć. Z jednej strony mierz od jednego szwu bocznego – to będzie Twój obwód w talii.
Drugi pomiar będzie od prawej strony miejsca, w którym znajdowałby się przycisk po jednej stronie. Ta cyfra będzie Twoim rozmiarem bioder.
Legginsy stają się ostatnimi czasy coraz bardziej znane i modne. Ten artykuł pomoże Wszystkim wymyślić najbardziej dizajnerskie techniki na stylizację pary obcisłych dżinsów z kardiganem oraz innymi przedmiotami.
Noszenie swetra na obcisłych obcisłych dżinsach to najczęstszy typ stroju, który jest bardzo łatwy do ułożenia. Nic w tym zaskakującego, dbając o, że obecnie istnieje wiele sposobów noszenia legginsów, ponieważ w większości wypadków łączy się je ze ci, od T-shirtów, bluzek oraz swetrów.

Więcej: fashion.co.pl

Dodaj komentarz