Rozwój dzieci Łódź

Potegaumyslu.pl ma w swojej ofercie szeroką gamę zajęć edukacyjnych skierowanych do młodzieży. Począwszy od kursów kulinarnych aż po zajęcia szkolne. Jesteśmy zespołem psychologów i pedagogów, którzy pracują dla dobra innych. Skupiamy się na rozwoju intelektualnym a także duchowym młodzieży oraz dzieci. Nasze zajęcia pomagają dzieciom rozwinąć ich potencjał i poznać różnorodne aspekty życia. Każdy nasz kurs przeznaczony jest specjalnie dla dzieci i młodzieży.

Potegaumyslu.pl jest znanym centrum , które stosuje metody teddy eddie, oferującym najwyższej jakości metody i materiały stosowane do nauczania angielskiego w naszym kraju. Uczymy języka angielskiego dzieci w wieku od 2 do 7 lat, natomiast siedziba naszej placówki mieści się w Łodzi. Wszyscy nasi nauczyciele posiadają bardzo wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w wykładanej dziedzinie.

Potegaumyslu.pl jest również kursem szkoleniowym z zakresu kompetencji społecznych. Jego celem jest fachowa pomoc ludziom w zarządzaniu emocjami, podnoszeniu umiejętności społecznych, radzeniu sobie w sytuacjach trudnych, radzenia sobie z gwałtownym gniewem oraz poprawie zdolności komunikowania się.

Dodaj komentarz