Nagrywanie i przesyłanie strumieniowe ekranu i gier

Jeśli szukasz najlepszego możliwego rozwiązania do nagrywania wideo na swoim komputerze, to trafiłeś we właściwe miejsce. Pokażemy Ci jak uzyskać najlepszą jakość nagrań, jednocześnie dostarczając Ci narzędzi do nagrywania, zapisywania, edytowania i udostępniania swoich rozgrywek.

Jakie są korzyści z nagrywania ekranu?

Nagrywanie ekranu to narzędzie wykorzystywane do tworzenia filmów instruktażowych. Podczas nagrywania ekranu można utworzyć klip wideo, w którym wyjaśnia się proces, który się demonstruje. Możesz również dodać efekty specjalne, takie jak zaniki lub pokazy slajdów, aby uczynić swoje filmy bardziej interesującymi. Możesz nagrywać ekran komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu lub smartfona, w zależności od tego, co chcesz uchwycić.

Jaki program do nagrywania ekranu komutera?

Action!4 to prosta, łatwa w obsłudze i potężna aplikacja zaprojektowana specjalnie do nagrywania plików wideo. Jest to program, który nagrywa filmy z ekranu, podczas pracy na nim. Nagranie ekranu zapisywane jest w postaci pliku Windows Media Video (WMV). Action!4 jest w stanie nagrać również pulpit i każde inne okno. Obsługuje zarówno kamery analogowe, jak i cyfrowe. Filmy można nagrywać i zapisywać w najpopularniejszych formatach wideo (AVI, MP4, MOV, WMV).

Autor: program do nagrywania ekranu

Dodaj komentarz