W jaki sposób odzyskać byłą partnerkę?

Kwestia tego, jak odzyskać byłą ukazywał się bardzo często w różnorakich młodzieżowych gazetach, zanim dostęp do internetu był rozpowszechniony w takim stopniu, jak w obecnych czasach. Jak wiemy, z biegiem czasu gazety ustąpiły miejsca stronom, a dokładniej mówiąc – internetowym forom.

 

Na forach dyskusyjnych internauci zadają wszelakiego typu pytania, jak również proszą innych o jakieś rady, bo nie wiedzą, jak postąpić w różnych sytuacjach, a być może po prostu bardzo boją się porozmawiać o tym ze swoimi bliskimi. Natomiast w internecie tak de fakto nikt nie ma pojęcia kim jesteśmy, nie jesteśmy zmuszeni przedstawiać się z imienia oraz nazwiska, jesteśmy anonimami. To właśnie dlatego bardzo wielu z nas preferuje taki typ pomocy niżeli wygadanie się – mówiąc potocznie – innej osobie na dręczący nas temat. Odzyskanie utraconej wybranki, niezależnie od tego czy jesteśmy dorosłymi ludźmi czy nastolatkami, jest dla nas bardzo ważne bez względu na nasz wiek. Stereotypowo może wam się zdawać, że osoby, które jeszcze nie są dorosłe, proszą o radę na ten właśnie temat w internecie są niepoważne, chcą zwrócić na swoją osobę większą uwagę i tym podobne.

 

To nie jest prawidłowe podejście, bo dla cierpiącej z powodu utraty miłości osoby to ważne niezależnie od tego ile ma lat. A czasami, dla głupiego żartu ktoś może takiej osobie w internecie odpisać w prostacki a także głupi sposób, co nadal bardziej może pogłębić stan osoby , która prosi o poradę. Z miłości możemy przecież cierpieć na każdym etapie życia, więc jeżeli ktoś szuka pomocy, jesteśmy zobowiązani zapewnić mu ją w taki sposób, w jaki jest to przydatne – ma możliwość nawet w oparciu o swoje doświadczenia. Mnóstwo par przeżyło nawet burzliwą historię, ponieważ wielu ludzi albo rozeszło się definitywnie, albo postanowiło dać sobie jeszcze jedną szansę i wrócili do siebie, mimo tego, iż sprawa, która doprowadziła do ich rozstania spowodowała, iż związku nie da się w żaden sposób uratować. Osoba, która bardzo zawiodła swoją drugą połówkę, starała się wtedy z całych sił odnowić w drugiej osobie nadszarpnięte zaufanie. Jest to proces niezmiernie długotrwały, lecz z całą pewnością nie niemożliwy. Jeśli tylko pokażemy komuś kogo bardzo kochamy, iż jest dla nas najważniejszy, pomimo tego co zrobiliśmy wybaczy nam i być może znowu będziecie parą. By tego typu zdarzenia nie miały miejsca, musimy być ostrożni. Zdarza się, że jednak wykonujemy coś zanim spostrzeżemy się, że absolutnie nie należy tego zrobić i… koniec jest już znany. W takiej właśnie sytuacji trzeba pokazać bliskiej osobie, że jest dla nas najważniejsza oraz to, że tylko ją na świecie kochamy.

 

Jednak wybaczenie to nie wszystko, ponieważ od tego jak później będziemy się zachowywać, zależy to czy ten związek przetrwa lata, a może nawet całe życie. Osoba, którą zawiedliśmy, pomimo tego, że nam wybaczyła na 100% wciąż ma żal do drugiej o to, co się wydarzyło i jeżeli taka sytuacja się powtórzy, jeszcze jedna szansa na przebaczenie może się nie nadarzyć pomimo tego, że bardzo kogoś kochamy.

Dodaj komentarz