Wysoka jakość wyrobu zagwarantuje użytkownikowi dużą satysfakcje z użytkowania podłogi bambusowej.

Co położyć na podłogę w domu? Czy lepsza w tym wypadku będzie deska warstwowa, lakierowana, deska lita, olejowana, a może podłoga bambusowa, która jest ostatnio hitem? Podłogi wykonane z deski bambusa charakteryzują się wyjątkowym designem, i niespotykaną twardością. Unikatowe wybarwienia zapewniają wnętrzom nietypowego charakteru.

Wysoka jakość produktu zagwarantuje odbiorcy ogromną satysfakcje z użytkowania bambusowej podłogi przez wiele lat. Te podłogi są proste podczas montowania, a dzięki zastosowaniu ekologicznych środków konserwujących utrzymanie podłogi to sama przyjemność. Towar do produkcji podłogi bambusowej pochodzi z plantacji fairtrade. Dzięki temu że materiał z bambusa charakteryzuje się bardzo dużą gęstością oraz wytrzymałością, te podłogi są ponad 2 razy bardziej wytrzymałe aniżeli zwyczajne podłogi drewniane. Przy wykorzystaniu najnowszej techniki , która opiera się na pokryciu wszystkich desek wieloma warstwami specjalnego lakieru, bambusowa podłoga jest odporna na ścieranie. Zarówno unikalny wygląd jak również wysoka trwałość podług bambusowych, to nie tylko wyjątkowa przyjemność dla stóp lecz także dla Twojego portfela. Z uwagi na materiał zastosowany do produkcji bambusowej podłogi, przy działaniu wilgoci ten materiał nieustannie się kurczy lub rozszerza.

Z tego powodu warto zabezpieczyć ten materiał przed różnymi uszkodzeniami, stosując do tego adekwatne środki pielęgnacyjne. Bambusowe deski powinno się zabezpieczyć przed awariami stosując w tym celu odpowiednie działania pielęgnacyjne jak np. usuwanie kurzy, czy piachu.

Dodaj komentarz